Masterchef ilk finalisti Hakan ve Uğur arasından çıktı!

Masterchef ilk finalisti Hakan ve Uğur arasından çıktı!
Masterchef ilk finalisti Hakan ve Uğur arasından çıktı!

Masterchef finalist adayları Hakan, Burcu, Uğur ve Kerem arasında yapılan yarışma sonrasında ortaya çıktı. Yemek konusundaki hünerlerini sergileyen yarışmacılar programın ilk kazanma adayını belirledi. Burcu ve Kerem’in bir adım kala kaybetmesiyle final heyecanı Hakan ile Uğur arasında yaşandı. Hakan ise gösterdiği performansla puanları toplayarak finale giden ilk isim olmayı başardı.

MASTERCHEF FİNALİSTİ HAKAN KİMDİR?


-Reklamdır-

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladıktan sonra Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanık, özellikle et pişirme konusunda çok iddialı bir isim. Kendisinin yapacağı eti beğenmeyecek kimse yok denilebilecek kadar iddiasını sürdürmektedir. Asıl mesleği ise komidir.

TV8’in heyecan dolu yarışmasında dün akşam kritik bir mücadele yaşandı. MasterChef Türkiye’de zorlu haftanın ardından üst üste zorlu oyunlarda başarı sağlayarak adını final haftasına ilk yazdıran yarışmacı belli oldu.

öne çıkan haberler

Süper Loto talihsizi

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

14 saatte pişiyor

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir