Fatih Terim’den Ali Koç’a yanıt

Fatih Terim'den Ali Koç'a yanıt
Fatih Terim'den Ali Koç'a yanıt

Fatih Terim maçla ilgili olarak “İlk yarı

Derbi sonrası yaşananlara cevap verdi


-Reklamdır-

Rakiplerimizin birinden 2, birinden 10 puan öndeyiz. Şu an önde olan takım da bizden 4 puan önde. 8 eksiğe, 9 sakata, birçok şeye rağmen.

Hasan Şaş’ın davranışını onaylamıyorum kesinlikle ama Hasan kimsenin kendisine ceza vermesini beklemeden öz eleştirisini yapan bir adam. Yaptığıyla zarar verdiğini biliyor ancak Galatasaray’a verdiği yarar, zarardan daha fazladır. Ayrıca kimseye tükürmedim. İnsan beddua ederken ne yaptıysa onu yaptım.

Vefat eden taraftar… Olanlar bana maç sonunda aktarıldı. Flaşta haberim yoktu, basın toplantısından önce söylediler. Ben de ilk olarak ona rahmet dileyerek başladım ancak ben bu konudan malzeme çıkarıp, kin ve nefretle, bana veya taraftarlarımıza kelam edilmesini, bu vefatı ahlaksızca, gündem değiştirmek için kullananları kınıyorum.

Ali Koç vizyonuna yakışmıyor

Sokak kabadayısı lafı var bir de. Hani ‘Yeniden’ centilmenlikten bahsediyordu suyun öte yanı? Üste çıkmak için had aşmak ve sokak kabadayısı gibi ifadeler kullanmak bizim sandığımız Ali Koç vizyonuna yakışmıyor. Umarım yanılmıyorumdur.

Galatasaray taraftarına şunu söyleyeyim: Bu sonuçlar alınacak, kazanılacak, kaybedilecek ama hiç kimsenin bizden ümidini kesmemeleri lazım.

öne çıkan haberler

Yüzlerce kedisi var

Süper Loto talihsizi

Futbol hayatı tehlikede

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir