En rahatsız edici filmler

En rahatsız edici filmler
En rahatsız edici filmler
Şeytan (1973)

En rahatsız edici filmler

-Reklamdır-

ABD’de ise ünlü bir sinema oyunucusun kızı Regen MacNeil psikolojik rahatsızlıklar göstermeye başlamıştır. MacNeil’in rahatsızlığı artarken doktorlar bunun tıptaki karşılığını bulamazlar ve bir efsane olan şeytan çıkarmayı anne Chris McNeill’e önerirler.

The Woman (2011)

En rahatsız edici filmler

Başarılı bir avukat, yıllarca kuzeydoğu kıyılarında yaşamış olan saldırgan bir kabilenin son ferdini yakalayıp onu medenileştirmeye teşebbüs eder ve aile fertlerinin hayatlarını tehlikeye atar.

The Human Centipede (2009)

En rahatsız edici filmler

İki Amerikalı kız ve bir Japon turist, Almanya’da psikopat bir dokturun eline düşerek akıl almayacak korkunçlukta bir tıbbi deneyin parçası oluyorlar.

Otel (2005)

En rahatsız edici filmler

Film, üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları Avrupa gezisini ve bir anda kendilerini kabusun içinde bulmalarını konu alıyor.

Soldaki Son Ev (1972)

En rahatsız edici filmler

17 yaşındaki Mari ve arkadaşı Phyllis, hayranı oldukları bir grubun konserine gitmek üzere yola çıkarlar. Fakat bu yolculuk, hayatlarının son ve en trajik yolculuğu olacaktır.

Komşudaki Kız (2007)

En rahatsız edici filmler

Oğulları ve Loughlin kardeşler ile beraber yaşayan Ruth, evinde her şeye izin vermesi sebebiyle mahalledeki çocuklar tarafından kısa sürede sevilir. Meg ve küçük kız kardeşi için ise azap dolu günler yaklaşır. Ruth tarafından sürekli aşağılanan iki kız kardeş evin içinde giderek büyüyen bir şiddetin kurbanları olacaklardır.

Manyak (2012)

En rahatsız edici filmler

Utangaç ve içine kapanık Frank, bir cansız manken dükkânının sahibidir. Sergisi için yardım istemeye gelen genç sanatçı Anna ile tanışır. Genç kadın ile dostlukları geliştikçe Frank, Anna’yı takıntı haline getiriyor ve öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkar.

Ruhlar Bölgesi (2010)

En rahatsız edici filmler

Josh ve ailesinin evinde tuhaf olaylar meydana gelmektedir. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.

Yetimhane (2007)

En rahatsız edici filmler

Laura, çocukluğuna dair en mutlu günlerini bir yetimhanede geçirmiştir. 30 yıl sonra Laura, kocası Carlos ve 7 yaşındaki oğlu Simon’la, çok güzel yıllar geçirdiği yetimhaneye geri döner.

Eksizyon (2012)

En rahatsız edici filmler

Dışlanmış bir genç kız olan 17 yaşındaki Pauline, hayatın karanlık tarafına olan grotesk merakı yüzünden, çevresindeki herkes tarafından devamlı toplum dışına itilir. İnsan etine olan aşırı düşkünlüğü nedeniyle meşhur bir cerrah olmayı hayal eder.

Cannibal Holocaust (1980)

En rahatsız edici filmler

Bir grup bilim adamının belgesel çekmek için amazonlardaki yerli kabilesine yapılan seyahat, ve bu zamanda başlarından geçen olaylar anlatılıyor. Film içerdiği aşırı sahnelerden dolayı birçok ülkede yasaklandı.

Teeth (2007)

En rahatsız edici filmler

Bir lise öğrencisi olan Dawn bekaret grubunun en aktif üyesidir. Ancak bekaret konusundaki zor görevi üvey erkek kardeşi tarafından gün geçtikçe zora sokulur.

Ölümcül Oyunlar (2007)

En rahatsız edici filmler

Ann, George ve oğulları Georgie kısa bir tatil için göl kenarındaki yazlık evlerine giderler. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann de yemek yapmaya koyulur. Bu sırada Eva’ların misafiri olarak tanıştıkları genç ve kibar görünümlü Peter, Ann’i şüphelendirir.

Otel II (2007)

En rahatsız edici filmler

Bir devam filmi olan Otel 2’de, üç kadın, Slovakya’da hesap edemedikleri bir tuzak ile burun buruna geleceklerdir.

Öldüren Sis (2007)

En rahatsız edici filmler

Kuvvetli bir fırtına sonrası meydana gelen sis, tüm kasabayı kaplar. Bu yoğun siste ortaya çıkarak, insanları yiyerek beslenen yaratıkların varlığından haberdar olan insanlar, bir marketin içinde kapana kısılmış durumdalardır.

8 MM (1999)

En rahatsız edici filmler

Tom Welles oldukça yetenekli bir özel dedektiftir. Bir gün Tom’un hayatına giren ve büyük bir sırra doğru sürükleyen sekiz milimetrelik bir film bobini, onun hayatındaki dönüm noktası olacaktır.

Bir Sırp Filmi (2010)

En rahatsız edici filmler

Emekli bir yetişkin film yıldızı olan Milos, ailesiyle “normal” bir hayat sürdürürken, eski iş arkadaşlarından Lejla bir gün bir teklifle çıkagelir fakat öte yandan bu işin arka yüzü ve detayları sır gibi saklanmaktadır.

öne çıkan haberler

Futbol hayatı tehlikede

Emekliye çifte müjde

Süper Loto talihsizi

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sharp Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sharp
Ziyaretçi
Sharp

Muğla merkezden ben Sharp. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2018 12:17:50