Azra Akın: “Sadece dış görünüşe bakılmamalı”

Azra Akın: “Sadece dış görünüşe bakılmamalı”
Azra Akın: “Sadece dış görünüşe bakılmamalı”

Yedi aylık hamile olan Miss Turkey 2002 birincisi Azra Akın, yakın arkadaşı Arzum Onan’ın Kadın adlı sergisine eşi Atakan Koru’yla beraber katıldı.

Güzel bir hamilelik dönemi geçirdiğini belirten Azra Akın, “Her şey çok güzel gidiyor. Kendimi iyi hissediyorum. Bebeğimizin tekmeleri hissetmek harika bir duygu, mucize gibi bir şey” dedi.


-Reklamdır-

Bebeklerinin cinsiyetini öğrenmemeye çalıştıklarını söyleyen Azra Akın, “Biz cinsiyetini öğrenmek istemiyoruz bebeğimizin ve şu ana kadar bunu başarabildik. Bu bize daha çok heyecan veriyor. Hatta isim dahi düşünmedik. İsim konusu da çok zor bir durum. Birkaç isim düşünüyoruz ama karar veremiyoruz” şeklinde konuştu.

‘Sadece dış görünüşe bakılmamalı’

Miss World 2002’de birinci olan Azra Akın, Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin hakkındaki estetik tartışmalarının hatırlatılması üzerine, “Bence sadece dış görünüşe bakılmamalı. Güzellik yarışması sadece onu kapsamıyor. Yarışmada derece alanlar ülkemizi temsil edecekler. Onun için bundan sonraki yarışmalarda onlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

öne çıkan haberler

Uymayana ceza geliyor

Bambaşka biri oldu

İngiliz basını Galatasaray’a müjdeyi verdi

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
freemode Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
freemode
Ziyaretçi
freemode

Mrb web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler